ساخت طرح های سفارشی

در محیراگالری ساخت طرح های سفارشی دیگر مثل قدیم مبهم و پیچیده نیست ؛ به سادگی و خیالی آسوده می توانید خرید کنید ! شاید از خود بپرسید چگونه ؟ پاسخ این سوال در همین جاست

فقط کافیست ۶ قدم زیر را دنبال کرده و در صورت هر گونه ابهام ، از طریق واتس آپ یا دایرکت اینستاگرام یا تماس تلفنی در ارتباط باشید 🙂 برای ثبت سفارش و تسریع در ساخت ایده ها و یا طرح های سفارشی ،کارشناسان با تجربه ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

قدم اول

برای ثبت طرح های سفارشی،ابتدا در وبسایت محیراگالری ثبت نام ، سپس از طریق واتس آپ یا دایرکت اینستاگرام یا تماس تلفنی طرح یا ایده مورد نظر خود را برای ما بیان کنید.
تماس با ما : ۰۹۱۲۴۷۰۳۱۰۶ یا ۰۹۱۹۴۸۴۴۱۳۷

قدم دوم

مبلغ ۷۰ هزارتومان به عنوان هزینه طراحی از طریق درگاه پی یا درگاه زرین پال یا به شماره کارت زیر به نام رامین فرهادی بانک ملت واریز کرده و سپس عکس رسید پرداختی را از طریق واتس آپ یا دایرکت اینستاگرام برای ما بفرستید.
شماره کارت   ۰۷۸۵ ۶۵۴۹ ۳۳۷۴ ۶۱۰۴ “

قدم سوم

پنج طرح توسط طراحان محیراگالری برای شما فرستاده می شود. پس از انتخاب طرح و وزن مورد نظر شما ،به واحد ساخت ارجاع داده خواهید شد.

قدم چهارم

سپس مبلغ ۱۳۰ هزارتومان به عنوان بیعانه از طریق درگاه پی یا درگاه زرین پال یا به شماره کارت زیر به نام رامین فرهادی بانک ملت واریز می نمایید.
شماره کارت ۰۷۸۵ ۶۵۴۹ ۳۳۷۴ ۶۱۰۴ “

ساخت طرح های سفارشی

قدم پنجم

طی ۳ الی ۵ روز کاری طرح انتخابی شما با طلا یا نقره ساخته شده و عکس نهایی به همراه فاکتور فروش برای شما از طریق واتس آپ ، دایرکت اینستاگرام ، ایمیل ارسال می گردد.

قدم آخر

پس از تسویه باقی مانده مبلغ سفارش ، محصول شما با پیک یا پست فرستاده می شود.

پرداخت از طریق کارت به کارت به نام رامین فرهادی بانک ملت
شماره کارت ۰۷۸۵ ۶۵۴۹ ۳۳۷۴ ۶۱۰۴ “

جهت سهولت و تسریع کار می توانید هزینه طراحی و بیعانه را یکجا واریز بفرمایید. ( مبلغ ۲۰۰ هزارتومان)

پس از انتخاب طرح و وزن انتخابی و تایید از سمت شما ،امکان انصراف یا تعویض  از خرید وجود ندارد و در صورت انصراف شما از خرید، مبلغ واریزی طراحی و بیعانه به عنوان خسارت و ضرر و زیان غیر قابل برگشت خواهد شد. پس در انتخاب طرح و وزن خود دقت بفرمایید.